MEDIATEKA

MIEJSCE STWORZONE DLA ROZWOJU

Mediateka pozwala na rozwijanie zainteresowań, daje możliwość szybkiego i pełnego uzyskania wiedzy i informacji. To miejsce spotkań z kulturą multimedialną i nowymi technologiami. To również bezpłatny dostęp do kompleksowo wyposażonych stanowisk komputerowych z internetem, dających możliwość m.in. przeglądania multimediów, baz danych, planowania podróży.

strefa mediateka

MIJESCE STWORZONE DLA ROZWOJU

Mediateka pozwala na rozwijanie zainteresowań, daje możliwość szybkiego i pełnego uzyskania wiedzy i informacji. To miejsce spotkań z kulturą multimedialną i nowymi technologiami. To również bezpłatny dostęp do kompleksowo wyposażonych stanowisk komputerowych z internetem, dających możliwość m.in. przeglądania multimediów, baz danych, planowania podróży.

strefa mediateka
strefa mediateka

RÓŻNORODNE DZIAŁANIA

Dzięki różnorodnym działaniom (spotkaniom, mini kursom, warsztatom prowadzonym przez wykwalifikowanych edukatorów) chcemy trafiać do różnych środowisk czy grup wiekowych i w ten sposób odpowiadać na ich zainteresowania.

Więcej informacji pod telefonem lub mailem

strefa mediateka

RÓŻNORODNE DZIAŁANIA

Dzięki różnorodnym działaniom (spotkaniom, mini kursom, warsztatom prowadzonym przez wykwalifikowanych edukatorów) chcemy trafiać do różnych środowisk czy grup wiekowych i w ten sposób odpowiadać na ich zainteresowania.   

Więcej informacji pod numerem telefonu lub mailem

AKTUALNOŚCI

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny