Weź udział w „Miniturnieju gier i zabaw w GEN-ie”. Dobra zabawa gwarantowana

Przerwa pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem wcale nie musi być nudna. Będziecie mogli się o tym przekonać już wkrótce, biorąc udział w „Miniturnieju gier i zabaw w GEN-ie”. Nie zabraknie konkurencji sprawnościowych oraz takich, w których będziecie musieli wykazać się umiejętnością planowania strategicznego. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich mieszkańców Jasła, bez względu na wiek.

Koniec roku to z reguły czas odpoczynku od codziennych obowiązków. Nie wszyscy jednak kochają beztroskie lenistwo, nawet kiedy w grę wchodzi świąteczno-noworoczna przerwa. Dlatego też, dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu przygotowaliśmy ciekawą propozycję. W dniach 27-29.12.2023 r. w Generatorze Nauki GEN odbędzie się „Miniturniej gier i zabaw w GEN-ie”. Zapraszamy w godzinach od 10.00 do 16.00.

W zabawie będą mogły wziąć udział drużyny liczące czterech zawodników. Warunkiem udziału w rozgrywkach jest zakup biletu wstępu na warsztaty organizowane przez Generator. Jego cena wynosi 15 zł/osoby. Dzieci w wieku do 10 lat mogą wziąć udział w zabawie wyłącznie pod opieka osoby dorosłej.

Na uczestników „Miniturnieju gier i zabaw w GEN-ie” czekać będą trzy konkurencje:

  • wyzwanie sprawnościowe (rzut woreczkiem do celu, tor przeszkód z jajkiem i rzut sznurową obręczą do celu),
  • gra strategiczna „Miasto Przyszłości” (Waszym zadaniem będzie zaprojektowanie miasta przyszłości – w którym życie to czysta przyjemność),
  • rozgrywki integracyjne z grą „Ślimaki” (grając w grę planszową zdobywacie punkty).

Naszym celem jest nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Liczymy na to, że udział w rywalizacji będzie dla jej uczestników także doskonałą okazją do wzajemnej integracji.

Szczegóły na temat zasad rywalizacji w ramach „Miniturnieju gier i zabaw w GEN-ie” znajdziesz w tutaj: REGULAMIN.

Zapisy pod numerem telefonu: 13 448 25 00 oraz w recepcji Generatora Nauki GEN (Jasło, ul. Bednarska 2).

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny