Rusza nabór uczniów do II. edycji Giełdy GENialnych Pomysłów dla Jasła. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Opiekunowie zespołów projektowych już czekają na uczestników II. edycji Giełdy GENialnych Pomysłów dla Jasła. Nabór do zespołów badawczych rozpocznie się już dzisiaj (31 października). Formularz zgłoszeniowy, który z łatwością znajdziecie na naszej stronie internetowej, będzie dostępny od godziny 14.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że już nie możecie doczekać się dnia, w którym rozpoczniecie pracę nad innowacyjnymi projektami naukowo-badawczymi, społecznymi i praktyczno-konstrukcyjnymi w ramach kolejnej edycji GGP. Wcześniej jednak, musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy (link do formularza znajdziecie w treści informacji). Waszym zadaniem będzie dokonanie wyboru obszarów projektowych oraz nauczycieli – opiekunów zespołów projektowych, pod których czujnym okiem chcecie zrealizować swój projekt.

Listę opiekunów zespołów projektowych znajdziesz TUTAJ.

Kliknij i wypełnij > FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO GIEŁDY GENIALNYCH POMYSŁÓW DLA JASŁA 2023

Nabór potrwa do 8 listopada 2023 r. (do godz. 15.00).

GGP jest przedsięwzięciem, którego zasadniczym celem jest popularyzacja nauki. Projekt ma także zachęcać młodych mieszkańców Jasła (10-19 lat) do zwrócenia uwagi na potrzeby miasta i jego mieszkańców. To bowiem od nich zależeć będzie przyszłość ich rodzinnego miasta. Olbrzymią zaletą konkursu jest to, że biorący w nim udział uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych faktycznie angażują się w sprawy lokalne, istotne z punktu widzenia młodych jaślan.

Dzieci i młodzież najpierw opracowują projekty badawcze dotyczące funkcjonowania miasta, a następnie prezentują je przed ekspercką komisją konkursową. Autorzy najlepszych projektów oraz ich opiekunowie otrzymają atrakcyjne nagrody.  

Więcej o Giełdzie GENialnych Pomysłów dla Jasła dowiecie się TUTAJ.

Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła realizowana jest w ramach przedsięwzięcia „Jasło – Miasto Wiedzy” z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny