Rusza nabór na bezpłatne kursy: Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej i Efektywnego Uczenia dla nauczycieli

Organizacja kursów dla dzieci i młodzieży powoli staje się naszą specjalnością. Tym razem przygotowaliśmy ofertę dla uczniów szkoły podstawowej uczęszczających do klas IV-VIII. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko uczyło się łatwiej i skuteczniej, koniecznie zapisz je na Kurs Szybkiego Czytania. Jakby tego było mało, mamy również ofertę kursu dla nauczycieli, w ramach którego będą mogli poznać tajemnice efektywnego uczenia.

Szybkie czytanie = wszechstronny rozwój

Kurs szybkiego czytania adresowany jest dla uczniów szkoły podstawowej, którzy pragną łatwiej i skuteczniej się uczyć, czytać szybciej ze zrozumieniem i wszechstronnie rozwijać się intelektualnie. Uczestnicy kursu, w ramach prowadzonych zajęć ćwiczą kreatywne i logiczne myślenie, sprawne kojarzenie oraz trenują pamięć. Kurs Szybkiego Czytania to rozwiązanie stworzone z myślą o uczniach, którzy mają problemy z koncentracją, z czytaniem, kłopoty z zapamiętywaniem, trudności z uczeniem się, czy też, u których podejrzewa się lub została rozpoznana dysleksja lub dysleksja rozwojowa.

O tym, że warto zapisać dziecko na Kurs Szybkiego Czytania świadczą umiejętności, które uczestnik kursu nabywa w trakcie zajęć. A są to między innymi:

 • kilkukrotnie szybsza zdolność uczenia się języków obcych,
 • łatwiejsza zdawalność sprawdzianów, egzaminów, testów, matury,
 • dziesięciokrotnie szybsza zdolność czytania ze zrozumieniem,
 • łatwiejsza zdolność zapamiętywania dat, słówek, definicji, pojęć, wierszy itp.

Jak zapisać dziecko na kurs?

Zapisy na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej rozpoczną się w sobotę (20 stycznia 2024 r.). Prowadzone będą wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie można wypełnić od godz. 8.00. Na zgłoszenia czekamy do 23 stycznia br. (do godz. 8.00).

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Kurs Szybkiego Czytania adresowany jest wyłącznie do mieszkańców Jasła (uczniowie klas IV-VIII). Zajęcia będą realizowane według przyjętego harmonogramu. Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.

Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit 54 miejsc. O zakwalifikowaniu dziecka do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.

Przed zgłoszeniem dziecka do Kursu Szybkiego Czytania zapoznaj się z REGULAMINEM.

Nauczyciele na start!   

Oprócz Kursu Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nauczycieli. Uczestnictwo w kursie pozwoli Wam, drodzy nauczyciele, zgłębić tajemnice efektywnego uczenia. Nabyte kompetencje i umiejętności będziecie mogli następnie wykorzystać w pracy zawodowej w szkole i nie tylko.

Program kursu przedstawia się następująco:

Tajemnice efektywnego uczenia się

 • Pamięć i jej powiązania z budową mózgu
 • Cztery filary skutecznego uczenia się
 • Mit wielozadaniowości
 • Jak się uczyć szybko i pamiętać na długo
 • Trzy metody inteligentnego notowania, które pokochają Twoi uczniowie,
 • Najbardziej praktyczna i ultra skuteczna technika pamięciowa, dzięki której zagwarantujesz uczniom trwałe zapamiętywanie.
 • Optymalny system powtórkowy – gwarancja trwałego zapamiętywania

Warsztaty

 • Mindmapping w praktyce skutecznego uczenia się.

Kurs – Tajemnice Efektywnego Uczenia adresowany jest do mieszkańców Jasła. Nie ma znaczenia to, w jakiej szkole zatrudniony jest nauczyciel.

Zapisy na kurs rozpoczną się w sobotę (20 stycznia 2024 r.). Prowadzone będą wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie można wypełnić od godz. 8.00. Na zgłoszenia czekamy do 23 stycznia br. (do godz. 8.00).

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Zajęcia w ramach kursu będą realizowane w oparciu o harmonogram. Ich terminy sprawdzisz TUTAJ.

Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit 60 miejsc. O zakwalifikowaniu nauczyciela do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.

Przed zgłoszeniem do Kursu – Tajemnice Efektywnego Uczenia zapoznaj się z REGULAMINEM.

Udział w kursach jest bezpłatny.

Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej i Kurs dla nauczycieli – Tajemnice Efektywnego Uczenia jest zadaniem realizowanym przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny