Organizacja kursów dla dzieci i młodzieży powoli staje się naszą specjalnością. Tym razem przygotowaliśmy ofertę dla uczniów szkoły podstawowej uczęszczających do klas IV-VIII. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko uczyło się łatwiej i skuteczniej, koniecznie zapisz je na Kurs Szybkiego Czytania. Jakby tego było mało, mamy również ofertę kursu dla nauczycieli, w ramach którego będą mogli poznać tajemnice efektywnego uczenia.
Szybkie czytanie = wszechstronny rozwój
Kurs szybkiego czytania adresowany jest dla uczniów szkoły podstawowej, którzy pragną łatwiej i skuteczniej się uczyć, czytać szybciej ze zrozumieniem i wszechstronnie rozwijać się intelektualnie. Uczestnicy kursu, w ramach prowadzonych zajęć ćwiczą kreatywne i logiczne myślenie, sprawne kojarzenie oraz trenują pamięć. Kurs Szybkiego Czytania to rozwiązanie stworzone z myślą o uczniach, którzy mają problemy z koncentracją, z czytaniem, kłopoty z zapamiętywaniem, trudności z uczeniem się, czy też, u których podejrzewa się lub została rozpoznana dysleksja lub dysleksja rozwojowa.
O tym, że warto zapisać dziecko na Kurs Szybkiego Czytania świadczą umiejętności, które uczestnik kursu nabywa w trakcie zajęć. A są to między innymi:
- kilkukrotnie szybsza zdolność uczenia się języków obcych,
- łatwiejsza zdawalność sprawdzianów, egzaminów, testów, matury,
- dziesięciokrotnie szybsza zdolność czytania ze zrozumieniem,
- łatwiejsza zdolność zapamiętywania dat, słówek, definicji, pojęć, wierszy itp.
Jak zapisać dziecko na kurs?
Zapisy na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej rozpoczną się w sobotę (20 stycznia 2024 r.). Prowadzone będą wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie można wypełnić od godz. 8.00. Na zgłoszenia czekamy do 23 stycznia br. (do godz. 8.00).
Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Kurs Szybkiego Czytania adresowany jest wyłącznie do mieszkańców Jasła (uczniowie klas IV-VIII). Zajęcia będą realizowane według przyjętego harmonogramu. Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.
Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit 54 miejsc. O zakwalifikowaniu dziecka do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.
Przed zgłoszeniem dziecka do Kursu Szybkiego Czytania zapoznaj się z REGULAMINEM.
Nauczyciele na start!
Oprócz Kursu Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej przygotowaliśmy specjalną ofertę dla nauczycieli. Uczestnictwo w kursie pozwoli Wam, drodzy nauczyciele, zgłębić tajemnice efektywnego uczenia. Nabyte kompetencje i umiejętności będziecie mogli następnie wykorzystać w pracy zawodowej w szkole i nie tylko.
Program kursu przedstawia się następująco:
Tajemnice efektywnego uczenia się
- Pamięć i jej powiązania z budową mózgu
- Cztery filary skutecznego uczenia się
- Mit wielozadaniowości
- Jak się uczyć szybko i pamiętać na długo
- Trzy metody inteligentnego notowania, które pokochają Twoi uczniowie,
- Najbardziej praktyczna i ultra skuteczna technika pamięciowa, dzięki której zagwarantujesz uczniom trwałe zapamiętywanie.
- Optymalny system powtórkowy – gwarancja trwałego zapamiętywania
Warsztaty
- Mindmapping w praktyce skutecznego uczenia się.
Kurs – Tajemnice Efektywnego Uczenia adresowany jest do mieszkańców Jasła. Nie ma znaczenia to, w jakiej szkole zatrudniony jest nauczyciel.
Zapisy na kurs rozpoczną się w sobotę (20 stycznia 2024 r.). Prowadzone będą wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie można wypełnić od godz. 8.00. Na zgłoszenia czekamy do 23 stycznia br. (do godz. 8.00).
Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Zajęcia w ramach kursu będą realizowane w oparciu o harmonogram. Ich terminy sprawdzisz TUTAJ.
Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit 60 miejsc. O zakwalifikowaniu nauczyciela do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.
Przed zgłoszeniem do Kursu – Tajemnice Efektywnego Uczenia zapoznaj się z REGULAMINEM.
Udział w kursach jest bezpłatny.
Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej i Kurs dla nauczycieli – Tajemnice Efektywnego Uczenia jest zadaniem realizowanym przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.