Przedłużamy zapisy na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej!

To jeszcze nie koniec. Wciąż mamy wolne miejsca na Kurs Szybkiego Czytania dl uczniów szkoły podstawowej (klasy  IV-VIII). Drogi rodzicu, jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko uczyło się łatwiej i skuteczniej, nie zwlekaj i już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Kurs szybkiego czytania adresowany jest dla uczniów szkoły podstawowej, którzy pragną łatwiej i skuteczniej się uczyć, czytać szybciej ze zrozumieniem i wszechstronnie rozwijać się intelektualnie. Uczestnicy kursu, w ramach prowadzonych zajęć ćwiczą kreatywne i logiczne myślenie, sprawne kojarzenie oraz trenują pamięć. Kurs Szybkiego Czytania to rozwiązanie stworzone z myślą o uczniach, którzy mają problemy z koncentracją, z czytaniem, kłopoty z zapamiętywaniem, trudności z uczeniem się, czy też, u których podejrzewa się lub została rozpoznana dysleksja lub dysleksja rozwojowa.

Jak zapisać dziecko na kurs? To dziecinnie proste!

Przedłużony nabór na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej potrwa od wtorku (23 stycznia 2024 r.). Prowadzony będzie wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 25 stycznia br. (czwartek), do godz. 9.00.

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.

Przed zgłoszeniem dziecka do Kursu Szybkiego Czytania zapoznaj się z REGULAMINEM.

Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit 54 miejsc. O zakwalifikowaniu dziecka do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.

Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej jest zadaniem realizowanym przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny