Ogłaszamy nabór uzupełniający na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej

Choć uczestnicy Kursu Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej mają już za sobą pierwsze zajęcia, to wciąż mamy jeszcze wolne miejsca. Udział w kursie to prosta droga do tego, aby dziecko uczyło się łatwiej i skuteczniej. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nabór uzupełniający rozpocznie się już dzisiaj i potrwa do 13 lutego br.

Kurs szybkiego czytania adresowany jest dla uczniów szkoły podstawowej (klasy IV-VIII) zamieszkałych na terenie Jasła, którzy pragną łatwiej i skuteczniej się uczyć, czytać szybciej ze zrozumieniem i wszechstronnie rozwijać się intelektualnie. Uczestnicy kursu, w ramach prowadzonych zajęć ćwiczą kreatywne i logiczne myślenie, sprawne kojarzenie oraz trenują pamięć. Kurs Szybkiego Czytania to rozwiązanie stworzone z myślą o uczniach, którzy mają problemy z koncentracją, z czytaniem, kłopoty z zapamiętywaniem, trudności z uczeniem się, czy też, u których podejrzewa się lub została rozpoznana dysleksja lub dysleksja rozwojowa.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy

Przedłużony nabór na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej potrwa od czwartku 8 lutego 2024 r. (godz. 18.00). Prowadzony będzie wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 13 lutego br. (wtorek), do godz. 9.00.

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.

Przed zgłoszeniem dziecka do Kursu Szybkiego Czytania zapoznaj się z REGULAMINEM.

Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit miejsc. O zakwalifikowaniu dziecka do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny