Miniturniej e-sportowy w GEN-ie. Ruszyły zapisy

W piątek (8 grudnia br.) w Generatorze Nauki GEN w Jaśle (ul. Bednarska 2) rozegrany zostanie miniturniej e-sportowy. Jego organizacja spocznie na brakach uczniów Zespołu Szkół Technicznych, którzy postanowili włączyć się w organizację pierwszej edycji Festiwalu Nauki sciFestGEN#1. Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 13 roku życia. Gracze będą mogli wybrać pomiędzy dwoma popularnymi tytułami: League of Legends i Counter-Strike. Szykuje się ekscytująca rywalizacja. Zapisy potrwają do najbliższej środy (6 grudnia).

Gra w gry komputerowe jest jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Z każdym kolejnym rokiem środowisko fanów gier komputerowych rośnie w siłę. Dlatego też postanowiliśmy uwzględnić w programie zbliżającego się wielkimi krokami Festiwalu Nauki sciFestGEN#1 organizację miniturnieju e-sportowego.

Przygotowaniem rozgrywek zajęli się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Turniej zostanie rozegrany w systemie 1 vs 1. Gracze będą mogli wybrać jedną z dwóch gier: League of Legends i Counter-Strike. Na zwycięzców czekać będą upominki.

Zapisy do turnieju już trwają. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: gen@um.jaslo.pl.

Pobierz, wypełnij i prześlij > FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia br. (do godz. 12.00).

Festiwal Nauki sciFestGEN#1 realizowany jest przez Miasto Jasło w ramach przedsięwzięcia: „Jasło – Miasto Wiedzy” z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.  

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny