„Zdrowie zaczyna się w głowie”

Uczestnicy projektu Giełda Genialnych Pomysłów, realizując kolejne zadanie zorganizowali inspirujące warsztaty na temat zdrowia psychicznego dla jasielskiej młodzieży. Do udziału w warsztatach zaprosili uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle.

Spotkanie, będące częścią projektu pn. Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła, miało na celu podkreślenie znaczenia dbania o zdrowie psychiczne, z naciskiem na holistyczne podejście do dobrostanu psychicznego młodzieży. Warsztaty poprowadzili wspaniali młodzi jaślanie: Adam Bugno, Przemysław Kuchta, Kamiela Dzierbuń oraz Wiktoria Ryznar, którzy działają pod nazwą SoulCare Initiative, realizując projekt „Zwolnieni z Teorii” skoncentrowany na zdrowiu psychicznym wśród młodych ludzi.

Warsztaty „Zdrowie zaczyna się w głowie” dostarczyły uczestnikom nie tylko teoretycznej wiedzy, ale także praktycznych narzędzi do wprowadzenia zdrowych nawyków w życie codzienne. Działanie inicjatywy SoulCare Initiative stanowi inspirujący przykład zaangażowania społecznego w promocję zdrowia psychicznego.

Serdeczne podziękowania dla prowadzących z SoulCare Initiative oraz dla wszystkich uczestników Inspirujące spotkanie z pewnością pozostawiło trwały ślad w świadomości młodzieży, promując zdrowie psychiczne i zachęcając do podejmowania świadomych działań na rzecz własnego dobrostanu.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny