To był intensywny czas pracy

Zespół projektowy „Giełdy GENialnych Pomysłów dla Jasła w składzie :Weronika Brożyna, Maja Socha, Taia Khyzhniak, Adrian Wesecki, Kamil Rymarz z klasy 6b w SP2 realizujący projekt pt. „Bobas, przedszkolak, smyk- mały, ale bardzo ważny obywatel Jasła! Jak oznaczyć w naszym mieście miejsca przyjazne maluchom i wykonać ich interaktywna mapę?”  ma za sobą bardzo aktywny czas , kiedy to dokonywał oceny zidentyfikowanych w czasie wywiadów i ankiet „Miejsc Przyjaznych Maluchom” na terenie Jasła.

Wizje lokalne obiektów  zgłoszonych przez rodziców najmłodszych mieszkańców naszego miasta były czasochłonne, ale wiązały się także i z przyjemnymi,  zwłaszcza dla męskiej części zespołu, chwilami, co w pełni ukazują zdjęcia wykonane przez członkinie grupy.

Piękne statuetki z logo projektu znalazły swój dom w czternastu różnej kategorii miejscach „Przyjaznych Maluchom”, które spełniły wymagania zawarte w opracowanym przez Zespół Projektowy Regulaminie.

Nie zdradzamy na razie, które instytucje uzyskały to zaszczytne miano. Cieszymy się jednak, że jest ich sporo w naszej małej Ojczyźnie!

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny