Czworonożni Przyjaciele

Większość osób, które ma lub miało psy, koty na pewno zgodzi się z tym, że życie z takim czworonogiem jest jeszcze fajniejsze. Zwierzęta te stają się członkami rodziny, których kocha się z wzajemnością. Mimo tego, że wraz z ich pojawieniem się w domu, czy bloku pojawia się więcej obowiązków, to jednak jego obecność potrafi być dodatkowym źródłem radości, a sam ,,czworonóg” staje się przyjacielem i wiernym towarzyszem, który na swój sposób potrafi nawet pocieszyć swojego człowieka w trudnych dla niego momentach.

Grupa projektowa w składzie: Sebastian Kołek, Adrian Marchewka, Adrian Kołek, Dawid Myśliwiec, sprawdzi, czy mieszkańcy Jasła są empatyczni i odpowiedzialni za żywe stworzenia. Postaramy się znaleźć odpowiedź na kilka kluczowych pytań: jak dbamy o zwierzęta? Czy znamy obowiązki, wynikające z trzymania zwierząt w domowym zaciszu? Wreszcie, jaką rolę pełnią zwierzęta w naszym codziennym życiu?

Będziemy spotykać się nie tylko w Generatorze Nauki GEN, ale również w innych ciekawych miejscach. Podejmiemy różne inicjatywy i działania, zgromadzimy ankiety, zrobimy notatki, zdjęcia, przeprowadzimy wywiady.

Pierwsze spotkanie rozpoczęliśmy od ustalenia zasad współpracy, poznaliśmy swoje obowiązki, wymieniliśmy się  spostrzeżeniami, nawiązaliśmy dobrą i zdrową relację.

Śledźcie nasze poczynania na stronie GEN-u i naszej szkoły.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny