Znamy wyniki konkursu na film z życzeniami urodzinowymi dla GEN-u

W ubiegłym tygodniu minął rok od dnia, w którym Generator Nauki GEN rozpoczął swoją działalność. Dziękujemy za wszystkie życzenia, jakie otrzymaliśmy od Was w ramach konkursu na film z życzeniami dla GEN-u. Wszystkie prace zrobiły na nas duże wrażenie. Dokonanie wyboru najlepszych filmów nie było łatwym zadaniem.

W konkursie na film z życzeniami urodzinowymi dla Generatora mogły wziąć udział osoby w wieku od 5 do 18 roku życia. Przyjmowaliśmy zgłoszenia w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej. Cieszy nas fakt, że w konkursie wzięły udział dzieci uczęszczające do jasielskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Nagroda główna w postaci robota edukacyjnego ROBOBLOQ Q-SCOUT trafi ostatecznie do podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle oraz Kamili Czyżowicz. Dla pozostałych uczestników przygotowaliśmy upominki.

Wyniki konkursu w kategorii grupowej.

  1. Miejsce: Specjalny Środek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle (opiekunowie: Grażyna Wardęga, Barbara Kopa, Barbara Dacyl-Świszcz, Nina Cieślik-Wilk, Justyna Larysz).

Wyróżnienia (ex aequo): Przedszkole Miejskie nr 2 w Jaśle – „Promyczki” (opiekun: Magdalena Sychta) oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle – klasa VIb (opiekun: Agnieszka Grzesiak).

W konkursie wzięły udział również: Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Językowo – Artystyczne „Chatka Puchatka” w Jaśle – „Kubusie’ i „Kangurki” (opiekunowie: Inez Roczniak i Edyta Gorczyca); Przedszkole Miejskie nr 10 w Jaśle – „Motylki” (opiekun: Beata Cholewiak); Przedszkole Miejskie nr 11 w Jaśle – „Słoneczka” (opiekun: Dorota Kaleta); Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle – klasa Va (Maja Czyżowicz, Albert Czeluśniak i Szymon Sztaba).

Wyniki konkursu w kategorii indywidualnej.

  1. Miejsce: Kamila Czyżowicz (uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle).

Wyróżnienie: Adam Ślusarczyk (uczeń Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle).

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności i pomysłowości. Nagrody już wkrótce trafią do młodych filmowców.  

Do zobaczenia w GEN-ie!

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny