Zaprojektuj urodzinową e-kartkę dla GEN-u i wygraj nagrody!

Jeśli interesujecie się grafiką i projektowaniem, ten konkurs jest dla Was. Już na tydzień obchodzić będziemy pierwsze urodziny Generatora Nauki GEN. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, do udziału, w którym zapraszamy wszystkich młodych grafików.

Waszym zadaniem będzie zaprojektowanie e-kartki z okazji pierwszych urodzin GEN-u. Do zabawy z projektowaniem graficznym zachęcamy dzieci i młodzież w podziale na trzy kategorie: uczniów szkół podstawowych z klas 4-6 i 7-8 oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Do stworzenia e-kartki możecie użyć dowolnego programu graficznego. Prace w formacie: .JPG, .PNG lub .GIF możecie przesyłać na adres e-mail: gen@um.jaslo.pl do 18 października 2023 r. włącznie. Liczymy na Waszą kreatywność!

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 19 października, w dniu urodzin Generatora. Oceną prac zajmie się jury, w skład którego wejdą pracownicy GEN-u. Autorzy trzech najlepszych e-kartki, w każdej z kategorii otrzymają nagrody w postaci książek popularno-naukowych i gadżetów Generatora. Wręczenie nagród zaplanowaliśmy na godz. 16:00. Odbędzie się ono w Mediatece.   

Zanim weźmiecie udział w konkursie, koniecznie zapoznajcie się z regulaminem. Jego treść wraz z formularzem zgłoszeniowym i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, które należy wypełnić, znajduje się pod poniższym linkiem.

REGULAMIN + FORMULARZ

Razem świętujmy pierwsze urodziny GEN-u!  

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny