Żądni „przygód” gracze odwiedzili w niedzielę GEN

Kolejne spotkanie z planszówkami w Mediatece już za nami. W minioną niedzielę gracze znów odwiedzili GEN, aby w gronie innych fanów planszówek, ponownie sięgnąć po ulubione tytuły. Tematem przewodnim spotkania była „przygoda”.

„Niedziela z planszówkami” to cykl spotkań, podczas których miłośnicy gier planszowych i fabularnych nie tylko mogą zagrać w ulubione tytuły, lecz również miło spędzić czas w doborowym towarzystwie.  W minioną niedzielę (5 listopada) gracze sięgnęli po tytuły, które dają możliwość przeżycia wielkiej „przygody” nad planszą. Na stołach nie zabrakło więc gier, takich jak na przykład „Carcassonne”, „Catan”, czy też „Robinson Crusoe”.

Gry z przygodą w tle to jednak nie wszystko. Fani planszówek na nieco dłuższą chwilę zatrzymali się również przy grze edukacyjnej „Łąka”. Okazało się, że w niedzielne popołudnie, Mediatekę odwiedzili miłośnicy wszelkiego rodzaju quizów, którzy świetnie bawili się podczas gry „Wiem lepiej”.

Spotkanie poprowadzili Zuzanna i Łukasz Michalscy, którzy już dzisiaj zapraszają wszystkich fanów gier planszowych na kolejną „Niedzielę z planszówkami” w GEN-ie. Odbędzie się ono 19 listopada br.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny