Wigilijne spotkanie z seniorami

Ludzie dorośli siedzący przy stołach

W Generatorze Nauki odbyło się spotkanie wigilijne dla środowisk zrzeszających seniorów, które współpracują z Miastem Jasłem. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele i członkowie Rady Seniorów Miasta Jasła, Jasielskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Rafineryjnego Klubu Seniora i Klubu Seniora przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wigilię w imieniu władz miasta, rozpoczęła Elwira Musiałowicz-Czech, zastępca burmistrza, która przywitała zgromadzonych gości i złożyła seniorom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Natomiast po zakończonym poczęstunku, życzenia obecnym na spotkaniu złożył także Przewodniczący Rady Seniorów Miasta Jasła Marian Sobel, a w świąteczny nastrój wprowadziły uczestników Stanisława Turek i Maria Gubała, które zaprezentowały świąteczne wiersze. Nie zabrakło również dzielenia się opłatkiem, tradycyjnych potraw oraz wspólnego kolędowania.

Organizatorem spotkania wigilijnego dla seniorów było Miasto Jasło, w ramach Programu Aktywności Lokalnej Miasta Jasła dla Seniorów na lata 2021 – 2025.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny