Warsztaty z robotyki – międzypokoleniowe

Plakat reklamujący warsztaty

24 czerwca (sobota) odbędą się „Międzypokoleniowe warsztaty z robotyki”, które połączą legendarne, znane doskonale każdemu klocki Lego, z nowoczesnymi technologiami.

Uczestnicy wspólnie w parach – dziecko i osoba dorosła (rodzic, dziadek, babcia, wujek, ciocia) skonstruują robota, którego zaprogramują  pod okiem doświadczonego instruktora. Co ważne warsztaty integrują pokolenia i rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz pomysłowość, przede wszystkim poprzez jasne i czytelne formy programowania dla „małych” i „dużych”.

Warsztaty zaplanowano na  24.06.2023 r. (sobota) w godzinach: 10.00 – 11.30 (I grupa) oraz 12.00 -13.30 (II grupa) w sali audytoryjnej Generatora Nauki GEN w Jaśle, ul. Bednarska 2.

Aby wziąć w nich udział należy:

1. Pobrać kartę zgłoszeniową ze strony internetowej www.genjaslo.pl lub w recepcji Generatora Nauki GEN;

2. Wypełnić i podpisać (przez rodzica lub opiekuna prawnego);

3. Skan podpisanej karty zgłoszeniowej należy przesłać do dnia 22 czerwca 2023 r. do godziny 12:00. na adres e-mailowy gen@um.jaslo.pl lub złożyć w wersji papierowej w Generatorze Nauki GEN w Jaśle, ul. Bednarska 2.

Warsztaty odbywają się w ramach przedsięwzięcia „Miasto to JA” realizowanego z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa. 

Do pobrania karta zgłoszeniowa na międzypokoleniowe warsztaty >>

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny