Uwaga ósmoklasiści! Rusza rekrutacja na kurs „Powtórka dla Ósmoklasisty” – język polski

Czas biegnie nieubłaganie. Do egzaminu ósmoklasisty pozostały niespełna trzy miesiące. Nadszedł więc czas na to, aby zakasać rękawy i poważnie wziąć się do roboty. Chcemy Wam w tym pomóc. Specjalnie z myślą o ósmoklasistach zamieszkałych w Jaśle przygotowaliśmy kurs – „Powtórka dla Ósmoklasisty”, dzięki któremu lepiej przygotujecie się do egzaminu z języka polskiego. Zapisy ruszają już w najbliższy czwartek (22 lutego br.).

Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nie jest określony minimalny wynik, jaki zdający powinien uzyskać, dlatego egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać. Nie zmienia to faktu, że wynik egzaminu ma istotne znaczenie w kontekście wyboru dalszej ścieżki edukacji. 

Ósmoklasista przystępuje do egzaminu z trzech przedmiotów obowiązkowych, tj.: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Przygotowania do egzaminu to spore wyzwanie dla każdego ucznia. Dlatego też chcemy Wam pomóc w osiągnięciu celu, jakim jest uzyskanie zadowalającego wyniku egzaminu ósmoklasisty. Zamierzamy to zrobić organizując kurs „Powtórka dla Ósmoklasisty” – język polski.

Do udziału w kursie zapraszamy uczniów klasy ósmej szkoły podstawowej, zamieszkałych na terenie Jasła. Maksymalna liczba uczestników to 20 osób. O zakwalifikowaniu uczestnika do kursu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Nabór prowadzony będzie wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny od 22.02.2024 r. (godz. 18.00) do 27.02.2024 r. (godz. 9.00).

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.

Przed zgłoszeniem dziecka do kursu „Powtórka dla Ósmoklasisty” – język polski zapoznaj się z REGULAMINEM.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Kurs „Powtórka dla Ósmoklasisty” – język polski dla uczniów szkoły podstawowej jest zadaniem realizowanym przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny