Trwają zapisy na kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci w listopadzie

Kolejne warsztaty plastyczne z cyklu „Kreatywne czwartki” zbliżają się wielkimi krokami. Już w najbliższy czwartek (9 listopada) mali plastycy tworzyć będą z kartonowych szablonów, włóczki, koralików i guzików sympatyczne sówki. Nie zastanawiajcie się więc zbyt długo i już dzisiaj zapiszcie swoje pociechy na ciekawe warsztaty w GEN-ie.   

„Kreatywne czwartki” to cykl spotkań, podczas których najmłodsi goście Generatora Nauki GEN, bez skrępowania mogą oddać się twórczej aktywności. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia. Mali plastycy nie mogą narzekać na nudę. Wszystko za sprawą zróżnicowanej tematyki kolejnych warsztatów. Na listopad zaplanowaliśmy dwa spotkania.

  • 9.11.2023 r. – „Sowy, sówki, sóweczki”. Dzieci tworzyć będą sympatyczne stworzenia, jakimi są sówki, według własnego wyobrażenia. Do ich wykonania posłużą im gotowe szablony, włóczka, kolorowe koraliki i guziki.
  • 23.11.2023 r. – „Eko potworek”. Małym plastykom znów przyjdzie sięgnąć do najgłębszych pokładów wyobraźni. Tym razem wykorzystają arkusze kolorowego papieru i przedmioty, które prędzej, czy później trafiłyby do kosza.  

Musicie przyznać, że tematy zaplanowanych na listopad zajęć są bardzo interesujące. Pamiętajcie o tym, że swoje dzieci możecie zapisać na więcej niż jedno spotkanie w ramach „Kreatywnych czwartków”.

 Cena za udział w zajęciach trwających 90 minut wynosi 15 zł/osoby. Spotkania odbędą się w godzinach od 15:00 do 16:30.

Zadzwoń pod numer tel.: 13 448 25 00 i zarezerwuj miejsce już dzisiaj (zapisy w godzinach pracy Generatora Nauki GEN w Jaśle).

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny