Sympatyczne sowy, sówki i sóweczki zagościły w GEN-ie

Mali plastycy spotkali się w GEN-ie, aby znów dać się porwać twórczej wenie. Tym razem uczestnicy „Kreatywnych czwartków” stworzyli jedyne w swoim rodzaju sowy, sówki i sóweczki. Do ich wykonania wykorzystali między innymi nożyczki, włóczkę, koraliki i kolorowe piórka.  

9 listopada br. w Generatorze Nauki GEN odbyły się kolejne warsztaty plastyczne z cyklu „Kreatywnych czwartków”. Spotkania, które cieszą się sporą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic, za każdym razem przyciągają do GEN-u liczne grono miłośników twórczej zabawy.

W miniony czwartek dzieci miały wyjątkowo szerokie pole do popisu. Mając do dyspozycji papierowe szablony, włóczkę, koraliki, kolorowe piórka, papierowe foremki do babeczek oraz guziki, sięgając do najgłębszych pokładów dziecięcej wyobraźni, stworzyły fantastyczne sowy, sówki i sóweczki. Wszystko pod czujnym okiem naszych edukatorek.

Kolejne warsztaty plastyczne w ramach „Kreatywnych czwartków” odbędą się już za niespełna dwa tygodnie (23 listopada br.). Tematem zajęć będzie „Eko potworek”.

Zapisy na zajęcia wciąż trwają. Liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zapisz swoją pociechę na kreatywne warsztaty plastyczne w GEN-ie. Zapisy pod numerem tel.: 13 448 25 00 (w godzinach pracy Generatora).

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny