Spędź niedzielne popołudnie z planszówkami w GEN-ie

Już w najbliższą niedzielę (22 października) w Generatorze Nauki GEN w Jaśle odbędzie się kolejne spotkanie z planszówkami. Do wspólnej zabawy z grami planszowymi w Mediatece zapraszamy wszystkich fanów, tej cieszącej się rosnącą popularnością, formy rozrywki. Spotkanie poprowadzą Zuzanna i Łukasz Michalscy, miłośnicy planszówek i gier fabularnych, którzy konsekwentnie zamierzają dzielić się z Wami swoją pasją do gier.

Długie jesienne wieczory to idealny czas na to, aby w gronie przyjaciół zasiąść wygodnie przy planszy i zagrać w ulubioną grę. Koniecznie skorzystajcie więc z okazji i odwiedźcie GEN w najbliższą niedzielę (22 października) gdzie w godzinach od 14.00 do 18.00 odbędzie się popołudniowe spotkanie z grami planszowymi. W Mediatece mile widziani będą nie tylko doświadczeni gracze, lecz również osoby, które dopiero zamierzają rozpocząć wielką przygodę z planszówkami. W fascynujący świat gier, po raz kolejny, wprowadzą Was Zuzanna i Łukasz Michalscy, dla których gry fabularne to pewnego rodzaju sposób na życie.

Odwiedzając w niedzielę Mediatekę, będziecie mogli zagrać w przeróżne gry. Wśród dostępnych tytułów znajdziecie między innymi Dixit, wesołą i zaskakującą gra skojarzeń do wspólnego odkrywania w gronie przyjaciół i rodziny. Dixit to narracyjna gra karciana, w której gracze wymyślają i odgadują skojarzenia do wieloznacznych, bogato ilustrowanych kart. To jednak nie wszystko. Na półkach Mediateki czekać będą na Was również tytuły: Wsiąść do Pociągu, Carcassonne, czy też 7 cudów świata.

W niedzielne popołudnie Zuzanna i Łukasz Michalski postarają się przede wszystkim, przybliżyć graczom zasady gry Neuroshima. To planszowa gra strategiczna rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mutantów i bezwzględne maszyny Molocha. Prawda, że brzmi intrygująco?

Jakby tego było mało, to możecie przynieść z sobą do Mediateki własne gry planszowe i podzielić się swoją pasją z innymi graczami.

Czekamy na Was w godzinach od 14.00 do 18.00 w Mediatece. Spotkanie z planszówkami jest bezpłatne.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny