Nie pozwól na przemoc! Zapraszamy na warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży

W najbliższy wtorek (19 marca br.) w Generatorze nauki GEN odbędą się warsztaty edukacyjne, których tematem będzie problem przemocy. Organizatorkami wydarzenia są uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach. Warsztaty związane są z uczestnictwem licealistek w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”. Spotkanie adresowane jest do dzieci i młodzieży. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, co kryje się pod pojęciem przemocy oraz z jakimi formami przemocy możemy mieć do czynienia. Warsztaty oparte zostaną o studium konkretnych przypadków. Zajęcia o charakterze zabawy pozwolą dzieciom i młodzieży utrwalić wiedzę na temat przemocy. Uczestnicy zostaną zaproszeni do odegrania scenek, za co otrzymają drobne upominki. Po zabawie zagrają w quizy sprawdzające zdobytą wiedzę.       

Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat. Studenci też będą mile widziani. Spotkanie odbędzie się w Sali Audytoryjnej Generatora Nauki GEN (ul. Bednarska 2) w godz. od 16.00 do 18.00.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu społecznego pn. „Ręce przy sobie”.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny