Nie daj się jesiennej nudzie. Do GEN-u wracają „Kreatywne czwartki”

Generator Nauki GEN zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 do 10 lat na cykl warsztatów w ramach „Kreatywnych czwartków”. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników kreatywnych zajęć plastycznych, którzy nie zamierzają poddać się jesiennej i zimowej nudzie. Tematyka warsztatów przedstawia się nad wyraz kusząco. We wrześniu tworzyć będziemy „bajkowe domki” oraz „magiczne drzewa”.

„Kreatywne czwartki” wyraźnie przypadły do gustu najmłodszym mieszkańcom Jasła. Świadczy o tym duże zainteresowanie, jakim zajęcia te cieszyły się podczas mijających wakacji. Dlatego też nie pozostało nam nic innego, jak tylko zaprosić dzieci na kolejne spotkania plastyczne, podczas których będą mogły uwolnić drzemiące w nich pokłady inwencji twórczej. Do końca bieżącego roku zaplanowaliśmy ich aż osiem.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 7 września. Dzieci tworzyć będą „bajkowe domki”, mając do dyspozycji gałęzie, filc, papier kolorowy, czy też koraliki. Dwa tygodnie później (21 września) przyjdzie czas na „magiczne drzewa”. Tym razem w ruch pójdą farby, klej, cekiny i guziki, które z powodzeniem imitować mogą owoce i liście. Kolejne zajęcia zaplanowane są na: 12 i 26 października, 9 i 23 listopada, 7 i 21 grudnia. Spotkania odbywać się będą w godzinach od 15:00 do 16:30.   

Zapisy na warsztaty już trwają. Warto zaznaczyć, że dziecko można zapisać zarówno na jedno spotkanie, jak też na cały cykl „Kreatywnych czwartków”. Cena za udział w zajęciach trwających 90 minut wynosi 15 zł/osoby.

Zadzwoń pod numer tel.: 13 448 25 00 i zarezerwuj miejsce już dzisiaj.  

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny