Nagrody i upominki trafiły do uczestników konkursu filmowego

Przed kilkoma dniami ogłosiliśmy wyniki konkursu na filmik z życzeniami urodzinowymi dla Generatora Nauki GEN. W minioną środę i czwartek oficjalnie wręczyliśmy nagrody i upominki wszystkim uczestnikom filmowej zabawy. Przedszkolaków, uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle oraz podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle postanowiliśmy odwiedzić osobiście.

Pierwszych uczestników konkursu, którzy otrzymali nagrody i upominki, gościliśmy w Generatorze w środę (25 października). Nagrodę główną w postaci robota edukacyjnego ROBOBLOQ Q-SCOUT odebrała Kamila Czyżowicz, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle. Upominki trafiły z kolei do Adama Ślusarczyka i trzyosobowego zespołu uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle, w składzie: Maja Czyżowicz, Albert Czeluśniak i Szymon Sztaba.

W czwartek (26 października) odwiedziliśmy jasielskie przedszkola, Szkołę Podstawową nr 1 w Jaśle i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle. Nie sposób opisać słowami, jak wiele radości sprawiła dzieciom nasza wizyta oraz wręczone nagrody i upominki. Nagroda główna trafiła do podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle. Upominki otrzymały dzieci z  Przedszkola Miejskiego nr 2 w Jaśle – „Promyczki”, uczniowie z klasy VIb ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle oraz przedszkolaki z Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Językowo – Artystycznego „Chatka Puchatka” w Jaśle – „Kubusie’ i „Kangurki”, Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle – „Motylki” i Przedszkola Miejskiego nr 11 w Jaśle – „Słoneczka”.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za udział w naszej zabawie.       

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny