Nagraj filmik z życzeniami urodzinowymi dla GEN-u i wygraj robota edukacyjnego!

19 października minie dokładnie rok od otwarcia Generatora Nauki GEN w Jaśle. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są roboty edukacyjne. Zadaniem uczestników konkursu będzie nagranie krótkiego filmiku z życzeniami urodzinowymi dla GEN-u. Najlepsze z nich pokażemy podczas zbliżającej się wielkimi krokami gali urodzinowej. Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 roku życia. Filmiki możecie nagrywać indywidualnie lub w grupach (np. klasy lub grupy przedszkolne). Zasady konkursu są banalnie proste. Waszym zadaniem będzie nagranie filmiku z życzeniami urodzinowymi dla Generatora, trwającego nie dłużej niż 30 sekund. Do tego celu możecie wykorzystać dowolne urządzenie, na przykład kamerę, aparat fotograficzny lub telefon. Nieważne gdzie nagracie życzenia. Istotne jest jednak to, aby na filmie widoczne było logo GEN-u (na przykład umieszczone na jakimkolwiek gadżecie).

Nagrania możecie przesyłać do 13.10.2023 r. na adres e-mail: gen@um.jaslo.pl. Wówczas jury konkursowe będzie mogło ocenić efekty Waszej pracy w oparciu o trzy podstawowe kryteria: sposób realizacji tematu, technikę oraz oryginalność i pomysłowość.

Nagrodzone zostaną dwa najlepsze filmy, zgłoszone w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej. W obydwu przypadkach do wygrania jest robot edukacyjny: ROBOBLOQ Q-SCOUT. Jest zatem o co powalczyć. Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas uroczystej gali urodzinowej Generatora Nauki GEN w Jaśle, która odbędzie się 19 października br.

Zanim weźmiecie udział w konkursie, koniecznie zapoznajcie się z jego regulaminem: REGULAMIN.

Linki do formularza zgłoszeniowego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych znajdziecie poniżej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Razem świętujmy 1. urodziny GEN-u!

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny