Mikołajki w GEN-ie! Zapisy na bezpłatne zajęcia edukacyjne już trwają

Wszystkie dzieci czekają na ten dzień z wielką niecierpliwością. To oczywiste. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci uwielbiają Mikołajki i towarzyszące im prezenty. Dlatego też postanowiliśmy zaprosić najmłodszych jaślan do udziału w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych, które już 6 grudnia br. odbędą się w Generatorze Nauki GEN. Zapisy już trwają.

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Zdecydowana większość dzieci już teraz nie może doczekać się dnia, w którym pod łóżkiem znajdzie wymarzone prezenty. Mikołajki to jednak nie tylko prezenty i słodycze, którymi jak wiemy, dzieci uwielbiają się zajadać. To także różnego rodzaju wydarzenia organizowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. 6 grudnia br. w Generatorze Nauki GEN odbędą się darmowe zajęcia edukacyjne dla dzieci.

W programie Mikołajek w GEN-ie znajdziecie:

  • Laboratorium małego naukowca (klasy I-III szkoły podstawowej) – zaprosimy dzieci do fascynującego świata naukowych doświadczeń.
  • Programowanie z Lego (klasy IV-VIII szkoły podstawowej) – to doskonałe połączenie dobrej zabawy z nauką programowania.
  • Warsztaty kreatywne (przedszkolaki) – kreatywne zabawy plastyczne to świetna oferta dla młodszych dzieci, dla których rysowanie, klejenie i malowanie to cały świat.
  • Planszówki w Mediatece (bez ograniczeń wiekowych) – na dzieci czekać będzie fantastyczny świat gier planszowych. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu nad planszą w gronie przyjaciół.

Czas trwania każdych zajęć to 60 minut. Będą one odbywać się w ramach czterech bloków, w godzinach: 9.00-10.00, 10:30-11:30, 12.00-13.00 oraz 13:30-14.30.

Do zabawy zapraszamy zarówno grupy zorganizowane (w przypadku zajęć z programowania i Lego grupa może liczyć maksymalnie 20 osób), jak też indywidualnych uczestników. Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu: 13 448 25 00.     

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny