Kolejne spotkanie z planszówkami w GEN-ie tuż, tuż

Długie wieczory z pewnością dają Wam się we znaki. Mamy jednak sprawdzony sposób na to, jak radzić sobie z jesienną nudą. Tym sposobem są „Niedziele z planszówkami” w GEN-ie. Spotkania nad planszą to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu w doborowym towarzystwie. Mile widziani są zarówno doświadczeni gracze, jak również osoby, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z planszówkami. Nie zastanawiajcie się więc zbyt długo i już w najbliższą niedzielę (19 listopada) odwiedźcie Mediatekę.

„Niedziele z planszówkami” to cykl spotkań organizowanych przez graczy, z myślą o wszystkich fanach gier planszowych i fabularnych. Spotkania nad planszą odbywają się Generatorze Nauki GEN w Jaśle (ul. Bednarska 2). Dla wielu miłośników gier Mediateka stała się swoistego rodzaju przystanią, w której mogą poczuć się w swobodnie, w pełni realizując swoją pasję.

Warto dodać, że cyklicznym spotkaniom w ramach „Niedziel z planszówkami” towarzyszy integracja środowiska graczy, w tym należących do nieformalnego klubu gier planszowych „Planszowe klimaty” . Liczba fanów gier planszowych, którzy odwiedzają Mediatekę stale rośnie. Spora w tym zasługa Zuzanny i Łukasza Michalskich, zaangażowanych w organizację popołudniowych spotkań nad planszą.    

Najbliższe spotkanie z planszówkami w GEN-ie odbędzie się już w najbliższą niedzielę (19 listopada br.). Nie zabraknie ciekawych tytułów, dobrego towarzystwa oraz świetnej atmosfery. W Mediatece znajdziecie zarówno tytuły dla zaawansowanych graczy, jak również gry planszowe, których reguły z łatwością możecie poznać w ciągu zaledwie kilku minut. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście do Mediateki zabrali swoje gry i w gronie przyjaciół spędzili w GEN-ie niedzielne popołudnie.

Do zobaczenia w Generatorze!

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny