Kolejne spotkanie z „grami bez prądu” w GEN

Wszystkich miłośników „gier bez prądu” zapraszamy na kolejną „Niedzielę z planszówkami” oraz sesję RPG (gier fabularnych) w Mediatece. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia br. w Generatorze Nauki GEN. Zapraszamy w godz. 14.00 – 18.00.

Wspólna gra, oprócz rozwijania wyobraźni, kreatywności, logicznego myślenia, pozytywnie wpływa także na relacje międzyludzkie. Spotkania nad planszą to również świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Podczas najbliższego spotkania z planszówkami w GEN-ie, będziecie mogli zagrać w obsypaną nagrodami serię Ticket to Ride (Wsiąść do Pociągu). Staniecie przed szansą na zaplanowanie podróży po mapach Europy, Azji, Polski. Najbardziej żądni przygód gracze będą mogli wybrać podróż Dookoła świata lub Krainę Wielkich Jezior. Na najmłodszych czekać będzie z kolei wersja – Pierwsza podróż. Jeśli zechcecie puścić wodze wyobraźni, pomoże Wam w tym Dixit wraz z wieloma dodatkami. W Mediatece czekać będą na Was również bardzo popularne: Na końcu języka i Scrabble. Może wspólnie poszukacie inspiracji na świąteczne prezenty dla rodziny lub przyjaciół?

Niedziele w Mediatece, spędzone wspólnie w gronie rówieśników, są dla dzieci i młodzieży niepowtarzalną okazją do budowania więzi oraz nauki poprzez zabawę. Dla fanów RPGów przygotowaliśmy mikołajkową niespodziankę – sesję D&D, którą poprowadzi Tymoteusz.

Wiemy doskonale, że wśród graczy odwiedzających GEN największą popularnością cieszy się gra Dungeons and Dragons (D&D). Pamiętajcie jednak o tym, że w Mediatece znajdziecie mnóstwo innych ciekawych tytułów, jak choćby: Tajemnice Pętli, czy Tajemnice Powodzi, Mars 2050 oraz Jedyny Pierścień, grę nawiązującą swoją fabułą do książek R.R. Tolkiena. Ciekawostką jest również podręcznik do gry Efekt Mocy stworzony przez J. Węgrzynowicza – jaślanina. Dla najmłodszych proponujemy Mistrza baśni lub Baśniogrę.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Dodatkowych informacji możecie uzyskać pod nr tel. 13 448 25 15.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny