Jasielska młodzieży, przybywaj!

Wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną zapraszamy Was do stworzenia „Miasta Młodzieży”. Jeżeli masz 13-19 lat i głowę pełną pomysłów, koniecznie weź udział w bezpłatnych warsztatach, które pomogą Ci rozwijać pasje i angażować się w sprawy ważne dla młodych jaślan. Miejscem spotkań będzie MBP w Jaśle i Generator Nauki GEN. Zapisy na warsztaty już trwają.

W programie znajdziecie warsztaty rozwojowo-psychologiczne, skutecznego uczenia się, fotograficzne i poetyckie. Szczegółowe informacje o spotkaniach i ich terminach możecie śledzić na stronach internetowych i w mediach społecznościowych MBP w Jaśle, Generatora i oraz Urzędu Miasta w Jaśle. Gwarantujemy, że w cyklu warsztatów – „Miasto Młodzieży” każdy znajdzie coś dla siebie.

Po co to robimy? Bo wierzymy, że młodzi mają realny wpływ wtedy, gdy mogą tworzyć oddolne inicjatywy, samodzielnie realizować pasje i samostanowić o swoich aktywnościach i przyszłym życiu osobistym, naukowym i zawodowym.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

Szczegóły i zgłoszenia w Bibliotece: animacja@mbp.jaslo.pl, tel. 13 446 26 02.

Przedsięwzięcie „Jasło Miasto Wiedzy”, zadanie „Miasto Młodzieży” jest realizowane w ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

MBP w Jaśle/md

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny