Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła – miasto rusza z konkursem dla jasielskiej młodzieży

projekt z nauczycielami

Miasto Jasło w roku szkolnym 2022/2023 organizuje konkurs edukacyjny pod nazwą „Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła” (GGP). Konkurs ten adresowany jest do jasielskiej młodzieży w wieku 10-19 lat oraz do kadry pedagogicznej szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych oraz organizacji pozarządowych prowadzących działalność na rzecz dzieci i młodzieży.

Młodzież pod opieką nauczycieli/opiekunów, będzie miała za zadanie przygotować interesujące projekty dotyczące Jasła, a później publicznie zaprezentować ich efekty przed ekspercką komisją konkursową. Za najlepsze projekty zespoły młodzieżowe i ich opiekunowie otrzymają atrakcyjne nagrody.

– Projekty będą realizowane w wyjątkowym miejscu, sprzyjającym naukowemu myśleniu, aktywności badawczej i inwencji – w nowo powstałym Generatorze Nauki (GEN) przy ul. Bednarskiej 2 w Jaśle. Uczestnicy konkursu mają do dyspozycji sale konferencyjne, kreatywne pracownie i laboratoria, ekspozycje naukowe i technotekę. Liczę na Państwa udział w budowaniu „Jasła – Miasta Wiedzy” – zachęca Małgorzata Adamska-Chmiel, zastępca burmistrza Jasła.

Co ważne uczestnicy konkursu będą mieli zapewnione wszechstronne wsparcie w postaci szkoleń między innymi metody projektowej jako strategii edukacyjnej, a opiekunowie zespołu wynagrodzenie, dodatkowo grupy projektowe otrzymają środki na realizację projektu.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą i wzięcia udziału w konkursie Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła. Obecnie miasto jest na etapie przeprowadzenia naboru na opiekuna zespołu w konkursie Giełda GENialnych Pomysłów dla Jasła. Na stronie internetowej

https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,100986,8c6e1fc7ae471b57a5ed938e81d08211.html

znajduje się ogłoszenie o naborze Opiekunów Zespołu wraz z wymaganiami i obowiązkami jakie powinna spełnić osoba biorąca udział w postępowaniu.

W razie pytań i wątpliwości pracownicy Urzędu Miasta Jasła służą Państwu pomocą:

  • w sprawach merytorycznych: Krzysztof Rak pod nr tel. 13 44 86 373, email: k.rak@um.jaslo.pl
  • w sprawach związanych z platformą przetargową i składaniem Sławomir Maćkoś pod nr tel. 13 44 86 325, email: zamowienia@um.jaslo.pl

Zadanie GGP realizowane jest w ramach przedsięwzięcia: „Jasło – Miasto Wiedzy” realizowanego w ramach projektu finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa pn. „Jasło – moje miasto, mój dom”.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny