Fajne fotki! Bezpłatne warsztaty dla młodzieży

Na Instagram, Facebook, na pamiątkę, na specjalne okazje – 26 lutego zapraszamy jasielską młodzież na bezpłatne warsztaty robienia zdjęć smartfonem!

Podczas warsztatów dowiecie się, jak odpowiednio ustawiać aparat w swoim telefonie, jak prawidłowo dbać o światło i kompozycję, jak robić ciekawe i jednocześnie dobre technicznie zdjęcia. Będzie też okazja spotkać się z rówieśnikami i porozmawiać i pasji do fotografii.

Warsztaty poprowadzi Artur Michelis – fotograf mający za sobą kilkadziesiąt wystaw fotograficznych w całej Polsce i za granicą. Na co dzień realizuje reportaże z różnych wydarzeń oraz sesje zdjęciowe tj. portret, moda, biznes, gastronomia, krajobraz czy sport. Uczy jak wykonywać dobre zdjęcia smartfonem, bawić się kompozycją i światłem a przy tym łapać odpowiednie momenty.

26 lutego, godz. 15:30, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, ul. Kołłątaja 1
Obowiązują zapisy!
Kontakt: 13 446 26 02 lub animacja@mbp.jaslo.pl

Organizatorem warsztatów jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle we współpracy z Generatorem Nauki GEN.

Przedsięwzięcie „Jasło Miasto Wiedzy”, zadanie „Miasto Młodzieży” jest realizowane w ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny