Dzieci udowodniły, że stworzenie „wakacyjnego łapacza snów” jest możliwe!

Często mówi się, że wyobraźnia dzieci jest wprost nieograniczona. W tym stwierdzeniu jest sporo racji. Potwierdzeniem mogą być fantastyczne prace, jakie najmłodsi mieszkańcy Jasła wykonali w ramach kolejnej odsłony „Kreatywnych czwartków”. Tym razem dzieci sięgnęły do najgłębszych pokładów swojej wyobraźni, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne „wakacyjne łapacze snów”.

Cykl pod nazwą „Kreatywne czwartki” okazał się świetnym sposobem na spędzenie przez dzieci wolnego czasu. Wakacyjne spotkania z naszymi edukatorami cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że wystarczyło kilka dni zapisów, aby listy uczestników warsztatów plastycznych zapełniły się niemal do ostatniego miejsca. Nic w tym dziwnego. Dwie godziny kreatywnej zabawy, to bardzo kusząca propozycja.

Uczestnicy warsztatów, które odbyły się w miniony czwartek (17 sierpnia) poświęcili się tworzeniu „wakacyjnych łapaczy snów”. Cokolwiek kryje się pod tym zagadkowym terminem, skutecznie skłoniło dzieci do popuszczenia cugli fantazji. W ruch poszły nożyczki, włóczka, papier kolorowy, kolorowe piórka i koraliki o przeróżnych kształtach. Nad procesem twórczym przez cały czas czuwała nasza edukatorka, służąc dzieciom pomocą i fachowymi radami.

Zwieńczeniem dwugodzinnej pracy uczestników warsztatów były fantastyczne prace, które dzieci zabrały z sobą do domów. Tradycyjnie nie zabrakło wspólnego zdjęcia.

Wakacyjny cykl „Kreatywnych czwartków” zakończą warsztaty: „kolorowe latawce” (24 sierpnia) i „słoneczne ramki” (31 sierpnia).

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny