Bezpłatne seanse filmów 3D w GEN-ie! Ruszają zapisy

Generator Nauki GEN jest miejscem, które łączy w sobie zainteresowanie wiedzą naukową z fascynacją nowymi technologiami. Z myślą o wszystkich pasjonatach rozwoju naukowego i technologicznego postanowiliśmy wyposażyć jedną z naszych pracowni w ultranowoczesny sprzęt do wirtualnej rzeczywistości (VR). W najbliższą środę (17 kwietnia) i czwartek (18 kwietnia) zapraszamy dorosłych mieszkańców Jasła (18-60 lat) do udziału w bezpłatnych seansach filmów 3D w GEN-ie. Rozpoczęliśmy już zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wygenerowane z zastosowaniem technologii informatycznych trójwymiarowe obrazy, które można oglądać dzięki wykorzystaniu specjalnych urządzeń, budzą zainteresowanie nie tylko dzieci i młodzieży. Wirtualna rzeczywistość coraz częściej wkracza również do świata osób dorosłych. Z powodzeniem można wykorzystywać ją bowiem do rozrywki, pracy, czy też nauki.

Wirtualna rzeczywistość daje mnóstwo możliwości. Dlatego też postanowiliśmy wyposażyć jedną z naszych pracowni w urządzenia umożliwiające zanurzenie się w wirtualnym świecie. Osoby odwiedzające GEN będą mogły skorzystać z 20 zestawów do wirtualnej rzeczywistości, w skład których wchodzą: gogle VR, kontrolery, powerbanki oraz aplikacje i filmy.

Chcemy zaprosić mieszkańców Jasła do przetestowania nowo zakupionych urządzeń. W tym celu zorganizowaliśmy bezpłatne seanse filmów 3D, które odbędą się w najbliższą środę (17 kwietnia, godz. 16.00) i czwartek (18 kwietnia, godz. 9.45) w Generatorze Nauki GEN (ul. Bednarska 2). Oferta adresowana jest do dorosłych mieszkańców miasta (18-60 lat). Czas trwania pokazu wynosi 30 min. Pokażemy film pt. „Życie Polaka w XX wieku”.

Zapisy na bezpłatne seanse filmów 3D w GEN-ie prowadzimy pod numerami tel. 13 448 25 07 i 13 448 25 09. Liczba miejsc jest ograniczona.

 Realizacja pokazów filmów i szkolenia z zakresu technologii związanych z wirtualną rzeczywistością wraz z dostawą sprzętu VR realizowana jest w ramach przedsięwzięcia „Jasło – Miasto Wiedzy” z projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.  

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny