WenDo dla dziewczyn

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Generator Nauki GEN zapraszają na dwudniowe warsztaty asertywności i samoobrony dla nastolatek – WenDo dla dziewczyn.

Warsztaty WenDo są jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet. Łączą w sobie metody samoobrony fizycznej i psychicznej. W trakcie ich trwania uczymy się jak w każdej sytuacji, w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu – przestać czuć się bezbronną oraz jak reagować na przemoc. WenDo wzmacnia poczucie pewności siebie i własnej wartości.

Warsztaty poprowadzi Karolina Suska – edukatorka, trenerka WenDo, tutorka. Absolwentka Szkoły Liderów PAFW, Akademii Liderów Kultury i Szkoły Trenerów. Od ponad 10 lat prowadzi działania aktywizujące na rzecz kobiet. Realizatorka wielu warsztatów rozwojowych. Nagradzana na poziomie lokalnym i krajowym za swoją aktywność społeczną i kulturalną.

Warsztaty obędą się w Generatorze Nauki GEN w Jaśle  ul. ul. Bednarska 2.

Termin warsztatów: 5-6.02.2024 w godz. 10:00 – 15:00. Wstęp wolny.

 Obowiązują zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Jaśle.

Uczestniczki są zobowiązane do dostarczenia zgody podpisanej prze rodzica.

Zgody do pobrania ze stronywww.mbp.jaslo.pl > TUTAJ.

Zadanie realizowane przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny