COWORKING

STREFA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

To idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody oraz dla wszystkich, którzy potrzebują niewiele miejsca do pracy, a nie chcą pracować w domu, ani wynajmować całego biura. Wspólna przestrzeń pracy to też możliwość nawiązania biznesowych relacji z innymi coworkerami, a to może zaprocentować w przyszłości.
Strefa coworking

STREFA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

To idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody oraz dla wszystkich, którzy potrzebują niewiele miejsca do pracy, a nie chcą pracować w domu, ani wynajmować całego biura. Wspólna przestrzeń pracy to też możliwość nawiązania biznesowych relacji z innymi coworkerami, a to może zaprocentować w przyszłości.

Strefa coworking
Sala Covorkingowa

TWOJE MIEJSCE PRACY

Możesz wynająć samodzielne, umeblowane stanowisko do pracy biurowej z dostępem do internetu. Dodatkowo możesz skorzystać z mini sali konferencyjnej przewidzianej na około 8 osób.

Więcej informacji pod telefonem lub mailem

Sala Covorkingowa

Więcej informacji pod telefonem lub mailem

TWOJE MIEJSCE PRACY

Możesz wynająć samodzielne, umeblowane stanowisko do pracy biurowej z dostępem do internetu. Dodatkowo możesz skorzystać z mini sali konferencyjnej przewidzianej na około 8 osób.

AKTUALNOŚCI

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny