Pierwsze warsztaty w ramach „Kreatywnych czwartków” już za nami

Stało się! W miniony wtorek (10 sierpnia) wystartowaliśmy z nowym cyklem wakacyjnych spotkań dla dzieci. „Kreatywne czwartki” to doskonała recepta na nudę. W tym przypadku zwalczamy ją oryginalnymi pomysłami na prace plastyczne. Najmłodszych mieszkańców naszego miasta, pełnych energii i inwencji twórczej nie trzeba specjalnie namawiać do udziału w warsztatach. Listy uczestników zapełniają się błyskawicznie. Owocem wtorkowej wizyty dzieci w GENie były kolorowe akwaria wykonane z kartonowych pudełek.

Kto by pomyślał, że kartonowe opakowanie po butach, bibuła, papier kolorowy, cekiny i brokat, mogą stanowić udany przepis na świetną zabawę. Uczestnicy pierwszych warsztatów plastycznych przeprowadzonych w ramach nowego cyklu – „Kreatywne czwartki” postanowili rozwiać te wątpliwości. Podczas dwugodzinnych zajęć udało im się stworzyć fantastyczne akwaria z kartonu i przeróżnych materiałów papierniczych. Wszystko pod okiem naszych edukatorów, którzy nie ustają w ciągłym inspirowaniu naszych najmłodszych gości do działania.

To jednak nie koniec świetnej zabawy. Warto dodać, że kolejne warsztaty w ramach „Kreatywnych czwartków” odbędą się 17.08.2023 r. – „Wakacyjny łapacz snów”, 24.08.2023 r. – „Kolorowe latawce” i 31.08.2023 r. – „Słoneczne ramki”. W każdych zajęciach może wziąć udział grupa licząca do 15 osób. Cena za udział w dwugodzinnych warsztatach (10:00 – 12:00) wynosi 15 zł od osoby.

Zapisy pod numerem telefonu: 13 448 25 00.      

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny