Zbliża się ogólnopolski Dzień Geografa. Weź udział w ciekawej prelekcji naukowej

23 kwietnia obchodzić będziemy Dzień Geografa. Z tej okazji postanowiliśmy zaprosić Was do udziału w ciekawej prelekcji dr. hab. Krzysztofa Gwosdza. Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego wygłosi wykład pt. „Od maszyn parowych do sztucznej inteligencji: Geografia ekonomiczna a cztery rewolucje przemysłowe”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek (23 kwietnia br.) w auli Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle (jasielski „Ekonomik”).

Krzysztof Gwosdz jest wykładowcą akademickim, doktorem habilitowanym w dziedzinie Nauk o Ziemi i dyscyplinie geografia, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Należy do najbardziej znanych i cenionych badaczy geografii społeczno-ekonomicznej. Jest przedstawicielem m.in. ewolucyjnej geografii ekonomicznej, geografii miast i geografii regionalnej Śląska. Wykładowca na uczelniach w Osace, Nowym Sadzie, Ostrawie, Grazu i Mariborze (visiting professor oraz w ramach staży krótkotermiowych Erasmus+, CEEPUS).

Autor licznych publikacji naukowych, uczestnik krajowych oraz międzynarodowych zespołów badawczych i eksperckich, prelegent wielu konferencji i seminariów o zasięgu międzynarodowym odwiedzi Jasło już we wtorek (23 kwietnia br.). Punktualnie o godz. 10.00 w auli jasielskiego „Ekonomika” (ul. Sokoła 6) wygłosi wykład pt. „Od maszyn parowych do sztucznej inteligencji: Geografia ekonomiczna a cztery rewolucje przemysłowe”.

Zapisy na prelekcję prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 07.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny