Zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnych warsztatów z cyklu „majstERKOwanie mamy w GENach”

Przed nami kolejna odsłona warsztatów modelarskich, których wspólnym mianownikiem jest lotnictwo i awionika. Zajęcia z cyklu „majstERKOwanie mamy w GENach” to bardzo dobry sposób na oderwanie dzieci od komputerów i smartfonów. Tym razem, młodych pasjonatów modelarstwa i ich rodziców, zapraszamy do wspólnego montażu „Czyżyka”. Pierwsze dwudniowe warsztaty odbędą się już w najbliższy czwartek i piątek (11 i 12 lipca br.). Obowiązują zapisy.

Warsztaty modelarskie adresujemy do dzieci w wieku od 10 do 14 roku życia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby młodzi hobbyści wzięli w nich udział mając u swego boku jednego z rodziców, starszą siostrę lub brata, bądź też babcię lub dziadka. Montaż modelu „Czyżyka” będzie z pewnością doskonałą okazją do wspólnej zabawy, zarówno dla dzieci, jak też dorosłych.

Warsztaty dla pierwszej grupy modelarzy (10 osób) zaplanowaliśmy na czwartek i piątek (11 i 12.07.2024 r.) Każdego dnia, na samodzielny montaż modelu „Czyżyka” będziecie mieć aż 90 min. Jeśli będzie to dla Was dopiero początek przygody z modelarstwem, niczym się nie martwcie. Pomocą służyć Wam będą nasi edukatorzy. Warsztaty odbędą się w godz. od 15.30 do 17.00.

Kolejne z dwudniowych spotkań w ramach cyklu „majstERKOwanie mamy w GENach” odbędą się 18 i 19 lipca br. (godz. 15.30 – 17.00). Również w tym przypadku, w warsztatach będzie mogła wziąć udział grupa licząca 10 uczestników.

Na zakończenie warsztatów urządzimy małe zawody w rzucie modelem szybowca, które przy sprzyjających warunkach przeprowadzone zostaną na dziedzińcu Generatora Nauki GEN. Każdy z uczestników zabawy otrzyma drobny upominek w postaci gadżetów.

Zapisy na warsztaty prowadzimy w godzinach otwarcia pod numerem tel. 13 448 25 00.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Organizatorami cyklu „majstERKOwanie mamy w GENach” są: ERKO AERO i Generator Nauki GEN w Jaśle przy wsparciu Jasielskiego Stowarzyszenia Lotniczego IKAR i Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny