Zapraszamy do świata druku 3D. Zapisy na wakacyjne warsztaty trwają w najlepsze

W wakacyjnej ofercie warsztatów i pokazów popularnonaukowych adresowanych do najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic, jakie przygotowali nasi edukatorzy nie brakuje pozycji, które z pewnością zadowolą wszystkich fanów nowych technologii. Dotyczy to między innymi pasjonatów druku 3D. Do udziału w pokazach, które odbędą się w terminach od 9 do 12 lipca oraz od 6 do 9 sierpnia zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat. Liczba miejsc jest ograniczona.

Technologia druku 3D jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin, która znajduje zastosowanie w wielu branżach i gałęziach przemysłu. Nic więc dziwnego, że druk 3D oraz urządzenia służące do drukowania przeróżnych przedmiotów budzą tak duże zainteresowanie. Okazuje się, że pokazy druku 3D mogą służyć jako doskonała forma edukacji dzieci i młodzieży w zakresie wykorzystania nowych technologii w kreowaniu otaczającej nas rzeczywistości. Stąd też znalazły się one w naszej ofercie wakacyjnych warsztatów i pokazów popularnonaukowych.

Uczestnicy pokazów druku 3D dowiedzą się z jakich podzespołów składa się drukarka, jakie rodzaje filamentów wykorzystuje się do druku różnorodnych przedmiotów oraz w jakich dziedzinach wykorzystuje się technologię druku trójwymiarowych modeli. Pokazy druku 3D w Jaśle to jednak nie tylko solidna porcja wiedzy. Dzieci, obserwując pracę drukarek, będą mogły pobawić się prostymi modelami do samodzielnego złożenia.

W pracowni nie zabraknie ciekawych prototypów, które powstały z użyciem naszych drukarek. Modele smoków, ruchomych zwierząt, czy też bohaterów popularnych wśród dzieci gier znajdą się na wyciągnięcie ręki uczestników zajęć. Na koniec wszystkie dzieci otrzymają upominek w postaci wakacyjnego breloczka.

Pokazy druku 3D odbędą się w terminach:

9-12.07.2024 r.
6-9.08.2024 r.

Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 00.
Cena biletu: 15 zł/od osoby.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny