Za nami pierwszy dzień „Wakacji w GEN-ie”

We wtorek (2 lipca br.) rozpoczęliśmy tegoroczną kampanię wakacyjną. Możecie być pewni, że tego lata nie pozwolimy Wam odetchnąć nawet na chwilę. Edukatorki ze Strefy Kreatywności zaprosiły dzisiaj naszych gości do wspólnych zabaw plastycznych. Dzieci odwiedziły również Mediatekę, w której niezmiennie królowały gry planszowe.

Tematem wtorkowych warsztatów kreatywnych były „słoneczne łapacze”. Dzieci, do stworzenia różnokolorowych prac wykorzystały gotowe elementy ze sklejki, włóczkę, kolorowe piórka, błyszczące dżety i koraliki. Klej dosłownie lał się strumieniami. W warsztatach wzięła udział grupa osób z niepełnosprawnością intelektualną, uczestników cyklu wydarzeń „Pomysłów worek na każdy wtorek” realizowanego przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie i grupę artystyczną „Klaszcz Głośniej”.

Dzieci odwiedziły także Mediatekę, gdzie na stolikach czekały już na nie najpopularniejsze gry planszowe. Młodzi miłośnicy rozrywek intelektualnych chętnie sięgali również po szachy i warcaby.

Wtorkowe spotkanie z kreatywnymi warsztatami plastycznymi i planszówkami w Mediatece to dopiero początek wakacyjnego maratonu w GEN-ie. W naszej wakacyjnej ofercie znajdziecie znacznie więcej interesujących zajęć. Zapisy na warsztaty i pokazy popularnonaukowe prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 00.   

Szczegóły oferty wakacyjnej znajdziesz TUTAJ.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny