Wakacyjne warsztaty gier planszowych w GEN-ie

Przygotowując ofertę wakacyjnych warsztatów i pokazów popularnonaukowych pamiętaliśmy zarówno o pasjonatach nauk przyrodniczych, ja też fanach „gier bez prądu”. Do udziału w letnich seansach z planszówkami zapraszamy wszystkich miłośników planszówek. Szczególnie mile widziane będą osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z tym pasjonującym hobby. Nie martwcie się, zasad gry nauczą Was nasi edukatorzy. Do zobaczenia w Mediatece!

Planszówki i gry fabularne do doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Spotkania nad planszą w Mediatece upodobały sobie również całe rodziny. Gry planszowe to świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak też dorosłych. Dlatego też w przygotowanej przez nas wakacyjnej ofercie warsztatów nie mogło zabraknąć letnich seansów z planszówkami. Do wspólnej gry zapraszamy Was w terminach 2-5.07.2024 oraz 30.07.-2.08.2024 w godz. godz. 10.30 i 16.00.

Szczegółowy harmonogram spotkań nad plansza przedstawia się następująco:

2 i 30 lipca | tytuły gier: „Ślimaki”, „Dixit”, „Na końcu języka”, „Warcaby”, „Dobble”.

3 i 31 lipca | tytuły gier: „Wsiąść do Pociągu. Pierwsza Podróż”, „Pędzące żółwie”, „Strachu ciachu”, „Wirus”.

4 lipca i 1 sierpnia | tytuły gier: „Dixit Odyseja”, „Na końcu języka 2”, „Duszki w kąpieli”, „Trexo” (kółko i krzyżyk), „Szachy”.

5 lipca i 2 sierpnia | tytuły gier: “Carcassonne junior”, “Scrabble junior”, “Wirus 2”, “Mistakos duo” (krzesełka).

Jak sami widzicie, letnie seanse z planszówkami będą doskonałą okazją do poznania różnorodnych gier i ich zasad, doskonalenia umiejętności strategicznych oraz rozwijania zdolności logicznego myślenia. Co więcej, Mediatego jest przestrzenią, w której propagujemy game based learning, czyli wykorzystanie gier jako narzędzia edukacyjnego. Wprowadzamy grywalizację w różne dziedziny, co stymuluje motywację i ułatwia zdobywanie nowej wiedzy, rozwijamy kreatywność oraz integrację poprzez rozgrywki.

Udział w warsztatach gier planszowych jest bezpłatny!
Zapisy prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 00.

Więcej o „Wakacjach w GEN-ie” i naszej ofercie warsztatów wakacyjnych dowiecie się TUTAJ.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny