Wakacyjne pokazy VR coraz bliżej

Wirtualna rzeczywistość budzi coraz większe zainteresowanie fanów nowych technologii. Dotyczy to nie tylko osób, które zawodowo zajmują się tą dynamicznie rozwijającą się branżą, lecz również zwykłych użytkowników, szukających w wirtualnym świecie rozrywki oraz niekonwencjonalnego źródła wiedzy. Technologia VR doskonale sprawdza się bowiem w edukacji, szczególnie w jej nieformalnym wydaniu. Już w najbliższy wtorek (16 lipca br.) w GEN-ie odbędą się pierwsze wakacyjne pokazy wirtualnej rzeczywistości. Zapisy wciąż trwają.

Od kilku miesięcy możemy pochwalić się w pełni wyposażoną pracownią VR, w której fani nowych technologii znajdą dwadzieścia zestawów nowoczesnych i w pełni funkcjonalnych gogli, dzięki którym można w łatwy sposób przenieść się do fascynującego i pełnego doznań świata wirtualnej rzeczywistości. Zdążyliśmy już sprawdzić ich możliwości, zarówno podczas Nocy Muzeów, jak też tegorocznych Dni Jasła. Okazało się, że pokazy VR budzą bardzo duże zainteresowanie, szczególnie osób w młodym wieku. Dlatego też postanowiliśmy włączyć je do oferty „Wakacji w GEN-ie”.

Od wtorku (16 lipca br.) do piątku (19 lipca br.) nasi edukatorzy będą odkrywać przed dziećmi i młodzieżą wszystkie tajemnice technologii VR oraz specjalnych okularów wyposażonych w ekran, głośniki i czujniki reagujące na ruch głową i całym ciałem. Kluczowym punktem programu będą jednak filmy, aplikacje i gry, które pozwolą uczestnikom pokazów przenieść się do świata wirtualnej rzeczywistości. Nie zabraknie między innymi spaceru po desce strachu.

Pokazy VR odbędą się o godz. 10.30 i 16.00 (od wtorku do piątku). Czas trwania pokazu wynosi 60 min. Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 roku życia.

Zapisy prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 00.
Liczba miejsc ograniczona.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny