Wakacje z kreatywnymi warsztatami plastycznymi czas zacząć!

Wakacyjne warsztaty kreatywne zbliżają się wielkimi krokami. W lipcu i sierpniu na Wasze pociechy będą czekać bardzo ciekawe zajęcia plastyczne. Dzieci tworzyć będą „słoneczne łapacze”, „wakacyjne aparaty”, własne „wakacyjne koszulki” i statki, którymi wyruszą w wymarzoną „morską podróż”. Na pierwsze warsztaty zapraszamy już 2 lipca br. Trwają zapisy.

Kreatywne warsztaty plastyczne (DIY) są jednym z najpopularniejszych elementów naszej oferty. Dlatego też zajęć, w ramach których dzieci mogą dać upust swojej wyobraźni i sięgnąć do najgłębszych pokładów własnej kreatywności nie mogło zabraknąć w wakacyjnej propozycji dla najmłodszych mieszkańców Jasła i okolic.

Przygodę z wakacyjnymi warsztatami kreatywnymi rozpoczniemy już w przyszłym tygodniu (wtorek – 2 lipca br.). Zajęcia prowadzone będą w dwóch blokach, od 2 do 5 lipca oraz od 30 lipca do 2 sierpnia (od wtorku do piątku) w godz. 9.30 – 10.30 i 15.00 – 16.00. Warsztaty są adresowane do dzieci w wieku 6-12 lat.

Edukatorki Generatora Nauki GEN, których głowy pełne są nieszablonowych pomysłów przygotowały bardzo ciekawe scenariusze zajęć, których motywem przewodnim będą wakacje i wszystko, co jest z nimi związane.

2 i 30 lipca dzieci tworzyć będą „słoneczne łapacze”. Wykorzystają w tym celu włóczkę, kolorowe piórka i błyszczące dżety.

Na 3 i 30 lipca zaplanowaliśmy warsztaty z tworzenia „wakacyjnego aparatu”. Tym razem w ruch pójdą: tektura, wstążki i kolorowe rurki. Tylko od wyobraźni uczestników zależeć będzie to, jakie kadry z wymarzonych wakacji znajdą się na oryginalnym filmie.

4 lipca i 1 sierpnia dzieci będą miały okazję zaprojektować własną „wakacyjną koszulkę”. Na białych koszulkach, które przyniosą z sobą do GEN-u, za pomocą specjalnych mazaków i farb do tkanin nasiosą oryginalne rysunki i napisy.

5 lipca i 2 sierpnia uczestnicy warsztatów wyrusza w pełną przygód „morską podróż”. Uczynią to dzięki kolorowym statkom, które wykonają z pojemników po jajkach oraz rolce po papierze toaletowym. Pomalują je farbami, ozdobią chorągiewkami, a komin przykleją magicznym klejem. Do zrobienia dymu posłuży im wata.

Zapisy na warsztaty prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 00.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej o „Wakacjach w GEN-ie” i naszej ofercie warsztatów wakacyjnych dowiecie się TUTAJ.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny