Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie Dnia Mamy? Odwiedź GEN!

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Z myślą o wszystkich mamach i ich pociechach przygotowaliśmy ciekawą ofertę popołudniowych warsztatów kreatywnych (DIY) oraz pokazów druku 3D. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Zapisy już trwają.

Jest taki dzień w roku, w którym wszystkie mamy mogą poczuć się absolutnie wyjątkowo. Tegoroczne obchody Dnia Mamy odbędą się już w najbliższą niedzielę (26 maja br.). Jeśli marzycie o tym, aby spędzić wraz z dziećmi niedzielne popołudnie w oryginalny sposób koniecznie odwiedźcie Generator Nauki GEN (ul. Bednarska 2). W naszej propozycji na świętowanie Dnia Mamy znajdziecie kreatywne warsztaty plastyczne (DIY) oraz pokazy druku 3D.

Warsztaty kreatywne odbędą się w Strefie Kreatywności Generatora Nauki GEN w godz. od 14.00 do 18.00. W tym przypadku nie będą prowadzone zapisy. Każda mama, która tego dnia odwiedzi GEN będzie mogła wraz z dzieckiem lub dziećmi spróbować swoich sił w tworzeniu wyjątkowych bukietów z okazji Dnia Mamy. Dzieciom, do ich stworzenia posłużą papierowe kubki, drewniane patyczki i kolorowy papier. Bukiety będą mogły potem wręczyć swoim ukochanym mamom. Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku 6-10 lat.      

W niedzielne popołudnie przeniesiemy się również do świata nowych technologii. W tym celu zapraszamy mamy i ich pociechy do pracowni druku 3D. Dla dzieci będzie to niepowtarzalna okazja do tego, aby dowiedzieć się czegoś więcej o technologii druku przestrzennego. Co więcej, będą mogły zobaczyć sam proces druku 3D. Specjalnie na tę okazję przygotowujemy bowiem drobne upominki w postaci oryginalnych breloczków, które nasi najmłodsi goście będą mogli wręczyć swoim mamom po zajęciach. Na pokazy druku 3D, które zaplanowaliśmy na godz. 14.30 i 16.00 (czas trwania – ok. 30 min.), obowiązują zapisy. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona. W każdym z pokazów może wziąć udział grupa dwudziestu osób (rodzic + dziecko w wieku od 7 do 12 roku życia). Zapisy prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 00.

Do zobaczenia w GEN-ie!  

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny