Świąteczne zajęcia w GENie!

gry planszowe - kostki i pionki

Zapraszamy dzieci i młodzież oraz całe rodziny do GENu na świąteczne rozgrywki szachowe oraz maraton gier planszowych i fabularnych!

W środę (28 grudnia) w godzinach od 13.00 do 17.00 animatorzy z Fundacji GraTy poprowadząmaraton gier planszowych i fabularnych. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie młodzież i rodziców z dziećmi na sesję z grami fabularnymi, gdzieMistrz Gry (tzw. narrator) będzie tworzył opowieści, które będą różnić się pod względem fabuły, treści oraz klimatu. Dla młodszych graczy i rodzin będą to kampanie o współpracy i radzeniu sobie z różnymi trudnościami, natomiast dla starszych – sensacyjne, przygodowe lub kryminalne sesje z bardziej wartką akcją.

Fani gier planszowych będą mieć możliwość zapoznania się z zasadami wybranych gier dostępnych w mediatece. Animatorzy będą przybliżać różne gatunki planszówek, pokazywać jak dostosować ich złożoność, temat i rodzaj do wieku a zarazem potrzeb odbiorców.

Natomiast w czwartek (29 grudnia) w godzinach od 11.00 do 17.00 instruktor poprowadzi międzypokoleniowe rozgrywki szachowe. Do dyspozycji uczestników pozostaje 10 zestawów szachowych oraz podręczniki do nauki gry w szachy dla graczy na różnym poziomie zaawansowania. Ponadto rozgrywki będą prowadzone z użyciem monitora interaktywnego, który pozwoli instruktorowi wyjaśnić zasady gry i wszystkie zawiłości tej najpopularniejszej gry planszowej.

Zajęcia odbędą się w mediatece Generatora Nauki GEN w Jaśle, ul. Bednarska 2.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 134482515. Zapraszamy!

28 grudnia, godz. 13.00 – 17.00 – Maraton gier planszowych i fabularnych

29 grudnia, godz. 11.00 – 17.00 – Rozgrywki szachowe

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny