Spotkanie z Valerjanem Romanovskim w GEN-ie

W najbliższy piątek (17 maja br.) w Generatorze Nauki GEN odbędzie się spotkanie z Valerjanem Romanovskim. Naukowiec, który dąży do zrozumienia wpływu zimna na nasz organizm opowie o sposobach morsowania i jego zaletach dla ludzkiego ciała i kondycji fizycznej. W programie wydarzenia znalazł się wykład, prezentacja filmów oraz panel dyskusyjny. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

Morsowanie to zdrowy i energetyczny sposób na poprawę kondycji fizycznej i psychicznej oraz wzmocnienie odporności organizmu. Kontakt z zimną wodą może pomóc w redukcji odczuwania bólu oraz stymulować układ nerwowy. To świetny sposób na złagodzenie stresu i poprawę ogólnego samopoczucia. Z myślą o wszystkich miłośnikach morsowania oraz osobach, które chciałyby rozpocząć przygodę z tą właśnie formą aktywności, grupa Space Morsy – Jasielski Klub Endorfin oraz KS SPEED Jasło postanowiły zorganizować spotkanie z Valerjanem Romanovskim, człowiekiem cieszącym się powszechnym uznaniem w środowisku morsów.

Spotkanie odbędzie się w piątek (17 maja br.) w godz. 17.00 – 19.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rejestracja uczestników prowadzona jest pod numerem tel. 508 066 192. Spieszcie się jednak, bowiem poniedziałek jest ostatnim dniem zapisów.

Wydarzenie jest współfinansowane z budżetu Miasta Jasła.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny