Ruszają wakacyjne warsztaty przyrodnicze i sportowo-ruchowe w GEN-ie

„Wakacje w GEN-ie” to prawdziwa skarbnica atrakcji. Już jutro rozpoczniemy kolejny rozdział wakacyjnej przygody z warsztatami dla dzieci. Oprócz pokazów druku 3D, na które już wcześniej zaprosiliśmy Wasze pociechy, w rozpoczynającym się tygodniu, zasypiemy dzieciaki mnóstwem ciekawych informacji o życiu i zwyczajach pszczół. Nie zabraknie też zabaw ruchowych. Świetna zabawa gwarantowana!

Z pewnością pamiętacie o tym, że od maja gości w naszych murach pszczela rodzina. Grzechem byłoby nie wykorzystać tego faktu w kontekście organizacji wakacyjnych warsztatów przyrodniczych. Zajęcia, podczas których w głównej roli występują równie sympatyczne, co pożyteczne zółto-czarne owady, są doskonałym połączeniem dobrej zabawy z edukacją przyrodniczą i ekologiczną. Dzieci mają bowiem okazję poznać zwyczaje pszczół oraz dowiedzieć się, jak olbrzymi wpływ mają na życie człowieka i otaczający nas ekosystem. Pomoże w tym obserwacja pszczół, które mają swój dom w ulu edukacyjnym.  

Warsztaty przyrodnicze to jednak nie wszystko, co na najbliższe dni przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych gości. Na dzieci, w godzinach popołudniowych, czekać będą również zajęcia sportowo-rekreacyjne. Nie zabraknie gier, zabaw i konkurencji sprawnościowych.

Harmonogram warsztatów przyrodniczych i zajęć sportowo ruchowych przedstawia się następująco:

9-12.07.2024 (wtorek – piątek)
Warsztaty przyrodnicze | godz. 9.30 | 6-12 lat
Warsztaty sportowe | godz. 15.00 | 6-12 lat

Zapisy prowadzimy w godzinach otwarcia Generatora Nauki GEN pod numerem tel. 13 448 25 00.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Pełną ofertę wakacyjnych warsztatów i pokazów naukowych znajdziesz TUTAJ.

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny