Pierwszy tydzień wakacyjnych warsztatów w GEN-ie już za nami!

Pomysł na wakacyjne warsztaty i pokazy popularnonaukowe w Generatorze Nauki GEN okazał się trafiony w stu procentach. Świadczy o tym zarówno frekwencja na zajęciach, jaką odnotowaliśmy w mijającym tygodniu, jak też wysoki poziom zadowolenia uczestników. Wielu z nich spędziło z nami mnóstwo czasu, odwiedzając GEN niemal każdego dnia. W przyszłym tygodniu, na dzieci i młodzież czekać będzie kolejna porcja zabawy połączonej z nauką.

Mijający tydzień upłynął w GEN-ie pod znakiem kreatywnych warsztatów plastycznych oraz letnich seansów z planszówkami w Mediatece. Nasi edukatorzy postarali się o to, aby dzieci ani na chwilę nie wpadły w sidła wakacyjnej nudy. Zdjęcia mówią same za siebie.

To jednak nie koniec letnich spotkań z nauką okraszoną solidną dawką doskonałej zabawy. Już w przyszłym tygodniu (9-12 lipca br.) dzieci będą mogły skorzystać z kolejnych propozycji w ramach „Wakacji w GEN-ie”. Tym razem zaprosimy je do udziału w warsztatach przyrodniczych i sportowych oraz pokazach druku 3D.

Wciąż mamy wolne miejsca. Zapisy prowadzimy pod numerem tel. 13 448 25 00.

Szczegółowe informacje na temat oferty wakacyjnych warsztatów i pokazów popularnonaukowych w GEN-ie znajdziesz TUTAJ.      

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny