Odwiedź GEN i zabij nudę!

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dzieci z utęsknieniem czekają na pierwszy dzień wakacji, marząc o zasłużonym odpoczynku po niemal dziesięciu miesiącach spędzonych w szkolnych ławkach. W ciągu najbliższych trzech tygodni suma szkolnych obowiązków z pewnością będzie się zmniejszać. To idealny moment na to, aby odwiedzić Generator Nauki GEN i spędzić nieco czasu na zabawie z nauką oraz zajęciach kreatywnych. W miniony wtorek (28 maja br.) przekonali się o tym uczniowie klasy 1b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle.   

Głowy uczniów nauczania początkowego nieustannie pełne są pomysłów na to, jak ciekawie spędzić czas. Dlatego też, kiedy rok szkolny dobiega powoli końca, a tempo pracy podczas zajęć lekcyjnych staje się zdecydowanie mniej intensywne, dzieci w sposób naturalny poszukują innych sposobów na spożytkowanie niedających się określić pokładów energii i kreatywności. Na szczęście jest Generator Nauki GEN, gdzie nudę wymienia się jako pierwszą na liście śmiertelnych wrogów.

W miniony wtorek (28 maja br.) ze szkolną rutyną postanowili na moment zerwać uczniowie klasy 1b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaśle. Dzieci odwiedziły Strefę Kreatywności, w której poziom dobrej zabawy niezmiennie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Pierwszoklasiści szybko znaleźli dla siebie właściwe miejsce. Jedni chwycili za nożyczki, papier kolorowy i klei, aby oddać się tworzeniu prac plastycznych. Drudzy z pasją zajęli się projektowaniem „Miasta Przyszłości”.

Pamiętajcie, że nasze bezpłatne strefy czekają na Was każdego dnia z wyjątkiem poniedziałku. Wizyta w Strefie Kreatywności i Mediatece, to sprawdzona recepta na świetną zabawę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel. 13 448 25 00.    

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny