Model „Czyżyka” już czeka na młodych modelarzy

Zmieniamy plany!  Warsztaty modelarskie, które wpisują się w cykl „majstERKOwanie mamy w GENach” odbędą się 18 i 19 lipca br. Tak, jak wcześniej zapowiadaliśmy, młodych pasjonatów modelarstwa zapraszamy do wspólnego montażu „Czyżyka” – modelu szybowca. Warsztaty adresujemy do dzieci w wieku od 7 do 13 roku życia. Obowiązują zapisy.   

Warsztaty modelarskie, które zaplanowaliśmy na czwartek (18 lipca) i piątek (19 lipca) odbędą się w godz. 9.00 – 10.30. Uczestnicy zajęć, każdego dnia, na samodzielny montaż modelu „Czyżyka” będą mieć aż 90 min. Jeśli będzie to dla Was dopiero początek przygody z modelarstwem, niczym się nie martwcie. Pomocą służyć Wam będą nasi edukatorzy.

Na zakończenie warsztatów urządzimy małe zawody w rzucie modelem szybowca, które przy sprzyjających warunkach przeprowadzone zostaną na dziedzińcu Generatora Nauki GEN. Każdy z uczestników zabawy otrzyma drobny upominek w postaci gadżetów.

Zapisy na warsztaty prowadzone są w godzinach otwarcia Generatora Nauki GEN pod numerem tel. 13 448 25 00.

Organizatorami cyklu „majstERKOwanie mamy w GENach” są: ERKO AERO i Generator Nauki GEN w Jaśle przy wsparciu Jasielskiego Stowarzyszenia Lotniczego IKAR i Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.  

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny