Miasto Młodzieży – inicjatywy!

Jaki masz wpływ na twoje miasto,  jak Twoje pomysły zamienić w działanie, jak możesz wzmocnić siebie, żeby łatwiej działać z innymi… – pamiętacie te pytania? Zadaliśmy je jasielskiej młodzieży kilka miesięcy temu, a teraz wracamy z odpowiedziami i zapraszamy do realizacji inicjatyw młodzieżowych w Jaśle!

Z radością informujemy, że rozpoczynamy drugą odsłonę projektu „Miasto Młodzieży”, w której tym razem skupimy się na przygotowaniu projektów zaproponowanych przez osoby uczestniczące w wiosennych spotkaniach i warsztatach w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle i Generatorze Nauki GEN. Będziemy pracować w grupach, uczyć się zamieniać pomysły w konkrety, promować założone cele, konstruować harmonogramy i budżety, aż w końcu – realizować samodzielne inicjatywy młodzieżowe w Jaśle! O szczegółach już wkrótce opowie sama młodzież, ale zainteresowanych już dziś zapraszamy do kontaktu:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle:
Dorota: 13 446 26 02, wew. 32, aktywni@mbp.jaslo.pl

Generator Nauki GEN w Jaśle:
Krzysztof:  13 44 82 502, k.haluch@um.jaslo.pl

Po co to robimy? Niezmiennie dlatego, że wierzymy, że młodzi mają realny wpływ wtedy, gdy mogą tworzyć oddolne inicjatywy, samodzielnie realizować pasje i samostanowić o swoich aktywnościach i przyszłym życiu.

Zadanie jest finansowane z budżetu Miasta Jasła na 2024 rok.

MBP w Jaśle, GEN

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny