Drugoklasiści z rzeszowskiej “piętnastki” odwiedzili GEN!

Uczniowie szkół podstawowych są częstymi bywalcami Generatora Nauki GEN. Strefa ekspozycyjna wyposażona w kilkadziesiąt interaktywnych eksponatów oraz oferta warsztatów naukowych, programowania z klockami LEGO, kreatywnych i przyrodniczych przyciągają do GEN-u dzieci i młodzież z wielu zakątków województwa podkarpackiego i nie tylko. W miniony piątek (24 maja br.) do naszego nowoczesnego centrum nauki zawitali uczniowie drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 15 w Rzeszowie. 

Jak przystało na ciekawych świata drugoklasistów dzieci z zainteresowaniem zgłębiały w GEN-ie tajniki wiedzy z zakresu fizyki, chemii oraz biologii. W intelektualnej podróży do świata nauki towarzyszyli im nasi edukatorzy, którzy jak zawsze służyli małym odkrywcom pomocą w obsłudze eksponatów oraz chętnie dzielili się z nimi licznymi ciekawostkami ze świata nauki.

Uczniowie rzeszowskiej “piętnastki” odwiedzili również bezpłatne strefy Generatora Nauki GEN. O tym, że świetnie bawili się w Strefie Kreatywności i Mediatece świadczył fakt, że opuszczali GEN w doskonałych humorach. 

 

Scroll to Top

Informacja!

11.11.2023 r. (sobota)
Generator Nauki GEN
będzie nieczynny